Maak kennis met administratiekantoor Kroezen & Sieders


Administratiekantoor Kroezen & Sieders is al jaren werkzaam op het brede terrein van de administratieve en fiscale dienstverlening. Het klantenbestand omvat hoofdzakelijk ondernemers uit het midden- en kleinbedrijf. De werkzaamheden worden zowel op ons kantoor, als ter plaatse bij klanten verricht.


Wij hebben de fiscale en financiële oplossing in de administratie van het Midden- en Kleinbedrijf.

Wim Kroezen

Wim Kroezen

wim@kroezen-sieders.nl


Vennoot, ondernemersadvies,
fiscaal advies

Ronald Gils

Ronald Gils

ronald@kroezen-sieders.nl


Vennoot, fiscaal advies en
financiele planning

Ramon Tigelaar

Ramon Tigelaar

ramon@kroezen-sieders.nl


Toeslagen, aangiften,
inkomstenbelasting

Laura Timmerman

Laura Timmerman

laura@kroezen-sieders.nl


Afwerken jaarrekening,
rapportage

Jantine Veenstra

Jantina Veenstra

jantina@kroezen-sieders.nl


Telefoniste, receptioniste

Monique Rumph-Clement

Monique Rumph-Clement

monique@kroezen-sieders.nl


Invoeren administraties,
receptioniste

Annette Diphoorn-IJmker

Annette Diphoorn-IJmker

annette@kroezen-sieders.nl


Opstellen jaarrekening, omzetbelasting

Ina Meinen

Ina Meinen

ina@kroezen-sieders.nl



Salarisadministratie

Elma Drenten-Stoter

Elma Drenten-Stoter

elma@kroezen-sieders.nl


Salarisadministratie

Waar kunnen wij u mee van dienst zijn?

Boekhouding

Goede boekhouding is voor een bedrijf van essentieel belang. Wij kunnen u hulp bieden bij het opzetten en bijhouden van de boekhouding van uw bedrijf.
Meer informatie

Salarisadministratie

Het is belangrijk dat uw werknemers correct en op tijd hun salaris ontvangen. Wij kunnen deze tijdrovende taak van u overnemen, u kunt zich dan richten op andere belangrijke zaken.
Meer informatie

Opstellen jaarrekening

Voor verschillende ondernemingen is een jaarrekening verplicht. Heeft u hulp nodig bij het opstellen hiervan, neem dan contact met ons op.
Meer informatie

Begeleiding Starters

Er komt veel kijken bij het opstarten van een onderneming. Wij begeleiden en adviseren de startende ondernemer en zorgen voor een onbezorgde start.
Meer informatie

Subsidies voor ondernemers

Het subsidieaanbod voor ondernemers is oneindig groot. Wij kunnen hierin adviseren en eventueel de aanvraag indienen voor u.
Meer informatie

Belastingaangifte particulieren

Elk jaar dient u belastingaangifte te doen. Om er zeker van te zijn dat u geen belastingvoordeel misloopt, kunnen wij dit voor u doen.
Meer informatie

Lees verder

NOAB start marketingcampagne

Op 20 juni 2017 start NOAB een landelijke online marketingcampagne. Het doel van deze campagne is het verhogen van de naamsbekendheid van NOAB en het positioneren van het gecertificeerde NOAB-lid onder ZZP’ers en MKB’ers.

22-06-2017
23-05-2017 Nieuwe website online
22-05-2017 Tegemoetkoming loonkosten laag inkomen
16-05-2017 SBR aanleveren

Meld u aan voor de nieuwsbrief

Ontvang de laatste nieuwtjes ook digitaal! Meld u aan voor de nieuwsbrief. Naast het laatste nieuws blijft u op deze wijze ook op de hoogte van de ontwikkelingen op het gebied van de regel- en wetgeving. Wij houden u op de hoogte!

Neem contact met ons op, wij helpen u graag